Hotel Plzeň Rous :::

Hotel Rous / Plzeň

Plzeň ubytování hotel Rous:
Luxusní hotel Rous se nachází v historickém centru Plzně a nabízí komfortní ubytování v nadstandartně zařízených pokojích, které navíc nabízejí výhled na věž chrámu svatého Bartoloměje, Františkánský klášter, Křižíkovy sady nebo na vodárenskou věž světově proslulého plzeňského pivovaru. Spolu s možností ubytování hotel Rous nabízí posezení v příjemné jazzové kavárně nebo na ojedinělé venkovní terase na středověkých plzeňských hradbách s výhledem do parku.

Hotel Rous Plzeň ubytování:
Nadstandartní hotel Rous nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. Pro handicapované hosty je k dispozici bezbariérový pokoj. Součástí každého luxusního pokoje hotelu Rous je vlastní sociální zařízení s vanou, sprchovým koutem, fénem, bidetem a značkovou kosmetikou, televizor se satelitním příjmem, telefon, trezor, minibar a samozřejmostí je také možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu. Snídaně jsou již zahrnuty v ceně za ubytování a jsou podávány v hotelové kavárně Caffé Emily, nebo na venkovní terase na městských hradbách s úžasným výhledem.

Ubytování hotel Rous Plzeň hotelové služby:
Hotelová recepce Rous poskytuje sekretářské, informační, směnárenské a poštovní služby, rezervuje vstupenky na kulturní akce, letenky a jízdenky a samozřejmostí je také zajištění taxi služby. Hotel Rous dále disponuje plně vybavenými konferenčními salónky pro pořádání firemních prezentací, seminářů a školení, kde lze snadno zajistit příjemné prostředí pro 18, 40 nebo 70 osob. Dveře hotelu Rous jsou otevřeny také domácím mazlíčkům, akceptace platebních karet je samozřejmostí a na požádání lze také zapůjčit dětskou postýlku či zajistit přistýlku. Prostory pro kuřáky jsou v hotelu vyhrazeny. Luxusní hotel Rous je jediným hotelem pyšnícím se pivem své vlastní značky. Je jím originální kvasnicový ležák plzeňského typu Světlý Rous a Tmavý Rous, vyráběný podle starobylé receptury.

Rous Plzeň ubytování hotel historie:
Hotel Rous vznikl přestavbou měšťanského domu, jehož historie sahá až k počátkům založení města Plzně v roce 1295. V domě byly zachovány původní stavební prvky jako klenby, kamenná ostění atd. Základní půdorysná dispozice zůstala rovněž stejná. K nejzajímavějším vlastníkům patřil šílený obchodník se střižním zbožím, který v podkroví tohoto domu provozoval první plzeňský veřejný dům. Za to byl roku 1789 veřejně pranýřován v prostoru před plzeňskou renesanční radnicí.

Hotel Plzeň Rous - K hotelu přísluší parkovištěHotel Plzeň Rous - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Plzeň Rous -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Plzeň Rous -  je k dispozici připojení na internetHotel Plzeň Rous -  je k dispozici letní terasaHotel Plzeň Rous - disponuje kavárnouHotel Plzeň Rous - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Plzeň Rous - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Plzeň Rous - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Plzeň Rous - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Plzeň Rous - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Rous, Zbrojnická 7
Plzeň 30115 Česká Republika
Hotel-Plzen-Rous@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Rous ubytování Plzeň Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: